1993 óta az egészségügyben | Megbízható cég | Akár regisztráció nélküli vásárlás

Gyógyszertárunk költözése miatt a csomagok kiszállítási ideje a héten megnövekedett. Ügyfélszolgálatunk csak emailban érhető el. Megértésüket köszönjük!

Akció
Aspirin Complex 500mg/30mg granulátum...
EP
Aspirin Complex 500mg/30mg granulátum komplex belsőleges szuszpenzióhoz
3 379 Ft 3 099 Ft

Kiszerelés: 20x
Egységár: 154,95 Ft / DB

Termékleírás

Akció
Aspirin Plus C Forte 800mg/480mg pezs...
EP
Aspirin Plus C Forte 800mg/480mg pezsgőtabletta
2 183 Ft 1 699 Ft

Kiszerelés: 10x
Egységár: 169,9 Ft / DB

Termékleírás

Aspirin Plus C Forte 800mg/480mg pezs...
EP
Aspirin Plus C Forte 800mg/480mg pezsgőtabletta
3 133 Ft

Kiszerelés: 20x
Egységár: 156,65 Ft / DB

Termékleírás

Akció
Aspirin plus C pezsgőtabletta
EP
Aspirin plus C pezsgőtabletta
1 591 Ft 1 349 Ft

Kiszerelés: 10x
Egységár: 134,9 Ft / DB

Termékleírás

Aspirin plus C pezsgőtabletta
EP
Aspirin plus C pezsgőtabletta
2 361 Ft

Kiszerelés: 20x
Egységár: 118,05 Ft / DB

Termékleírás

Akció
Aspirin Ultra 500mg tabletta
EP
Aspirin Ultra 500mg tabletta
1 758 Ft 1 469 Ft

Kiszerelés: 20x
Egységár: 73,45 Ft / DB

Termékleírás

Akció
Aspirin Ultra 500mg tabletta
EP
Aspirin Ultra 500mg tabletta
2 903 Ft 2 549 Ft

Kiszerelés: 40x
Egységár: 63,73 Ft / DB

Termékleírás

Akció
Aspirin Ultra 500mg tabletta
EP
Aspirin Ultra 500mg tabletta
838 Ft 690 Ft

Kiszerelés: 8x
Egységár: 86,25 Ft / DB

Termékleírás

Ben-U-Ron 500 mg tabletta
EP
Ben-U-Ron 500 mg tabletta
554 Ft

Kiszerelés: 20x
Egységár: 27,7 Ft / DB

Termékleírás

Coldrex citrom ízű por 10x
EP
Coldrex citrom ízű por 10x
2 224 Ft

Kiszerelés: 10X
Egységár: 222,4 Ft / DB

Termékleírás

Coldrex citrom ízű por 14x
EP
Coldrex citrom ízű por 14x
2 609 Ft

Kiszerelés: 14x
Egységár: 186,36 Ft / DB

Termékleírás

Akció
Coldrex Junior por
EP
Coldrex Junior por
2 338 Ft 1 795 Ft

Kiszerelés: 10X
Egységár: 179,5 Ft / DB

Termékleírás

Blog

Ez az orrspray bizonyítottan véd a koronavírus ellen: már itthon is kapható

A legújabb kutatási eredmények és a valós életkörülmények között végzett klinikai vizsgálatok egyaránt alátámasztják, hogy a Magyarországon is kapható Taffix orrspray hatékony védelmet nyújt a koronavírus brit és dél-afrikai mutációi ellen

Bővebben

7 Tipp rákbeteg családtagunk támogatásához

Természetes fermentált búzacsíra-kivonat hatóanyagú készítményeivel és szakértőivel az Avemar 1998 óta segíti a rákbetegeket világszerte.

Bővebben

Visszeres láb? Így kezelhető!

Sajnos a visszérproblémák egyáltalán nem ritkák a felnőtt lakosság, különösen a nők körében

Bővebben