1993 óta az egészségügyben | Megbízható cég | Akár regisztráció nélküli vásárlás

Rubophen Thermo Cukormentes

Rubophen Thermo Cukormentes
1 790 Ft 1 699 Ft

Kiszerelés: 12x

Készlet: 4 db

Betegtájékoztató
Betegtájékoztató

A Rubophen Thermo (650 mg paracetamol és 10 mg fenilefrin-hidroklorind hatóanyag tartalmú) granulátumból citromízű illetve…

Teljes betegtájékoztató betöltése

Termékajánló
Advil Cold
Advil Cold
1 703 Ft

Kiszerelés: 20x

Termékleírás

Advil Cold Rapid 200mg/30mg Lágy Kaps...
Advil Cold Rapid 200mg/30mg Lágy Kapszula
1 215 Ft

Kiszerelés: 10x

Termékleírás

Advil Cold Rapid 200mg/30mg Lágy Kaps...
Advil Cold Rapid 200mg/30mg Lágy Kapszula
1 993 Ft

Kiszerelés: 20x

Termékleírás

Aspirin Effect 500mg Granulátum
Aspirin Effect 500mg Granulátum
1 097 Ft

Kiszerelés: 10x

Termékleírás

Aspirin komplex granulátum
Aspirin komplex granulátum
1 782 Ft

Kiszerelés: 10X

Termékleírás

Aspirin komplex granulátum
Aspirin komplex granulátum
2 657 Ft

Kiszerelés: 20X

Termékleírás

Aspirin Plus C Forte 800mg/480mg pezs...
Aspirin Plus C Forte 800mg/480mg pezsgőtbl
1 776 Ft

Kiszerelés: 10x

Termékleírás

Aspirin plus C pezsgőtabletta
Aspirin plus C pezsgőtabletta
1 325 Ft

Kiszerelés: 10X

Termékleírás

Blog

Gyógyszer nélküli hatékony védekezés a megfázás kialakulás ellen

Biztosan nem vagy egyedül, aki szeretné megelőzni a megfázást a téli időszakban.

Bővebben

Öltözz Pirosba!

Öltözz Pirosba február 16-án Te is!

Bővebben

Díjmentes szállítás

2018. február 5-én

Rendelj Magyarország egyik leggyorsabb online gyógyszertárából most!

Bővebben